BursamX Medya

Firmamız Dijital Medya alanında hizmet vermeyi hedefleyen kaliteli hizmet ağına sahip tam profesyonel ekipten oluşan web tasarım ve yazılım geliştirme ajansıdır. 2004 yılında faaliyete başlayan BursamX Medya;

Siz müşterilerine; kaliteli hizmet, gerçek değerler ve verimli sonuçlar alabilmenizi hedefleyen bir yazılım şirketi olarak hizmet vermeye başladığı günden bu yana başarılı yüzlerce projeye imza atarak hergeçen gün kendini yenilemeye devam etmektedir.

Bugüne kadar yazılım alanında bir çok projede söz sahibi olan firmamız birikimini günümüz teknolojileriyle birleştirerek dijital yolculuğuna ara vermeden devam etmektedir.

Yazılım sektöründeki bilgi ve birikimimizi hergeçen gün güçlendirip yenilediğimiz şu günlerde; Kurumsal Marka Kimliği, Web Tasarım ve Yazılımı, E-Ticaret Sistemleri ve Danışmanlığı, Dijital Reklam ve Satış Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı, Seo Danışmanlığı, Özel Yazılımlarlar gibi bir çok alanda birlikte çalıştığımız firmalarımızın markasına değer katmaya devam ediyoruz.

Özel stratejilerimizle markanızın bilinirliği için ilk adımlarınızı birlikte atıyoruz. Fikirlerinizi önemsiyoruz ihtiyaç duyduğunuz çözümlere günümüzden geleceğe planladığımız gelişmiş alt yapılarımızla harmanlayıp firmanızı yarınlara hazırlıyoruz.

Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim. Siz değerli müşterilerimizden gelen geri dönüşler doğrultusunda hayata geçirmek istediğiniz tüm projeleriniz için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.
Müşteri destek merkezimiz ve iletişim sayfamızdan firmamız hakkında iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.