HAKKIMIZDA

2010 yılında Bursa'da temelleri atılan firmamız Reklam, Tanıtım, Organizasyon ve Medya sektörlerinin yanı sıra Web Tasarım ve Yazılım alanlarında da geniş bir yelpazeye sahiptir 

BursamX Medya,  İnteraktif Medya Hizmetleri, Web Tasarım, Yazılım, Sosyal Medya ve Marka Yönetimi hizmeti veren bir organizasyon ajansıdır. 2010 yılından bugüne hizmet veren BursamX Medya ekibi dünden bugüne birlikte çalıştığı firmaları, verdiği hizmet ağının tüm sürecinde yanında olmayı hedeflemiş ve müşterinin yanında verdiği hizmetin arkasında durmuştur.

İşimiz, markanızı tüketici ile en doğru fikir ve stratejilerle buluşturmak, güçlü markalar yaratmak var olan markanızın gücüne değer katmak için durmaksızın çalışıyoruz. Sizin için sürekli yeni fikirler üretiyoruz.  Markanızı tercih edilen bir marka haline getirebilecek süreçteki tüm çalışmaları doğru şekilde analiz ederek sizin için en doğru tercihleri yaparız. Firmanızın dijital dünya'da kurumsal bir vizyona sahip olması için günün getirdiği tüm yenilikleri ön plânda tutarak kendimizi de yenilemeyi ihmal etmiyoruz.

En önemli amacımız; sunduğumuz hizmetin ve yaptığımız işin müşterilerimiz tarafından kabul görmüş olmasıdır, bu nedenle müşterinin memnuniyeti ve çıkarlarını hep ön plânda tutmaya çalışıyoruz.